Pronájem zámku:

Nabízíme za výhodných cenových podmínek (ceny od 45 000 Kč týden) pronájem zámku a zahrady na Vaši svatbu, rodinné oslavy, rekreační pobyty, dovolenou, školení, firemní akce, semináře atd.

V prvním patře zámku je k dispozici 14 pokojů s ubytovací kapacitou 34 lůžek, koupelnou vybavenou sprchovým koutem a toaletou.  2 křídla zámku jsou oddělená foyer s pianem a posezením.

V přízemí zámku se nachází velká plně zařízená kuchyně s lednicí, mrazákem, 8 plynovými vařiči, elektrickou troubou, myčkou nádobí, mikrovlnkou, presovačem a širokým spektrem nádobí. Vedle kuchyně je chladící místnost (skladiště) pro pokrmy.

Pro svatby a větší oslavy nabízíme nově zrenovovaný velký sál s kapacitou k sezení 80 osob, kapacitou na raut až dvojnásobek.

Vinárna a jídelna v jednom s posezením je propojena s barem. Celková kapacita až 60 osob. Bar  je komplexně zařízen lednicemi, kávovarem, pípou, sklem všeho druhu. WC je v chodbě. Společenská místnost s kobercem až pro 40 osob. Vedle společenské místnosti je terasa s posezením a výhledem na zahradu s relaxační fontánou.