Last minute červen

15 - 17. 6. 
– víkendový zvýhodněný balíček pro maximálně 10 člennou skupinu( 5 pokojů) cena jen 6 – 8 000kč (dle počtu osob) v ceně je ubytování včetně elektřiny a vody, čisté povlečení, použití plně vybavené nerezové kuchyně, volný vstup do zahrady a možnost rozhovoru přímo s majitelkou Claudia, de Almeida (née Maennel de Garrigues) jež bude mimořádně přítomná. V tomto termínu bude na zámku ubytovaná majitelka a její přátelé, nemáte tedy celý zámek pro sebe. Nutno si po sobě uklidit pokoj.
22 – 24.6.  
– víkendový zvýhodněný balíček pro max 10 člennou skupinu  (5 pokojů) cena 9 000kč. pro max 20 člennnou skupinu (10 pokojů) cena 15 000kč plus náklady na elektřinu a vodu(bývá zhruba kolem 1 000kč) V ceně je ubytování, a celý zámek včetně zahrady jen pro vaši skupinu, nikdo jiný nebude ubytován,  (bar včetně pípy, plně vybavená nerezová zámecká kuchyně, společenská místnost, každý pokoj se sociálním zařízením, čisté povlečení, toaletní potřeby,  zahrada a park jen pro Vás) nutno po sobě uklidit, nebo si za úklid připlatit.
25 – 29.6.
-zvýhodněný balíček přijeďte v týdnu plné 4 dny jen 9 000kč pro max 10 člennou skupinu  (5 pokojů) pro max 20 člennnou skupinu (10 pokojů) cena 15 000kč plus náklady na elektřinu a vodu (bývá zhruba kolem 1 000kč) V ceně je ubytování, a celý zámek včetně zahrady jen pro vaši skupinu, nikdo jiný nebude ubytován,  (bar včetně pípy, plně vybavená nerezová zámecká kuchyně, společenská místnost, každý pokoj se sociálním zařízením, čisté povlečení, toaletní potřeby,  zahrada a park jen pro Vás) nutno po sobě uklidit, nebo si za úklid připlatit.

Zámecká zahrada je koncipována v anglickém stylu. V parku jsou vzrostlé stromy, anglický trávník a mnoho kvetoucích keřů. Park od zahrady rozděluje zurčící potůček v němž se nachází raci, žáby a drobní živočichové, kteří značí kvalitu životního prostředí.

zahradní fontánka

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *